Акції Twitter впали до рекордної позначки

02553
Акції компанії Twitter, популярної соцмережі, впали у п’ятницю до $34,12, що є найнижчим показником для компанії за останні кілька років.

Про це повідомило американське інформагентство Bloomberg.

“Акції компанії Twitter Inc. зазнали найбільшого падіння за чотири роки після того, як компанія соцмережі повідомила про зменшення кількості користувачів на 1 млн впродовж місяця у другому кварталі”, – зазначається в повідомленні.

Зокрема, як пише видання, акції впали на 21% – до $34,12, що є найнижчим показником з лютого 2014 року. При цьому передбачається продовження тенденції спаду, пише агентство.

Загалом, кількість активних користувачів мережі Twitter, за останніми даними, знизилась до 335 млн. І хоча цей показник зріс на 2,8% порівняно з попереднім роком, компанія очікує подальше зниження цієї кількості. Як пояснили в компанії, ця тенденція триває через анулювання підробних облікових записів, а також спамерів.

“Ми впевнені, що це кращим чином вплине на довгострокові інтересі платформи й дозволить забезпечити тривале зростання, оскільки ми покращуємо здоров’я публічних розмов у мережі”, – йдеться в заяві компанії.

Укрінформ


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.