Суд відмовив “Київстару” в оскарженні штрафу від АМКУ на 21 млн грн за порушення принципів тарифікації дзвінків

02544

Господарський суд міста Києва відмовив мобільному оператору компанії “Київстар” в оскарженні штрафу в розмірі 21 млн грн, накладеного на оператора Антимонопольним комітетом України (АМКУ) за порушення принципів тарифікації дзвінків.

Як повідомили агентству “Інтерфакс-Україна” у прес-службі оператора, рішення про подальше оскарження буде прийнято компанією після отримання повного тексту рішення суду.

“АМКУ в грудні 2017 року висловив занепокоєння щодо недосконалості формулювань в інформуванні компанією клієнтів про тарифікацію голосових дзвінків. “Київстар”, діючи в інтересах клієнтів, врахував рекомендації АМКУ і своєчасно вжив відповідних заходів, щоб зробити таку комунікацію більш зрозумілою”, – зазначили в прес-службі оператора.

У компанії також уточнили, що до суду “Київстар” звертався “для підтвердження правомірності рішення АМКУ”.

Як повідомлялося, в грудні 2017 року АМКУ прийняв рішення накласти штраф у розмірі 21 млн 307,6 тис. грн на оператора мобільного зв’язку компанії “Київстар” у справі щодо комунікації умов тарифікації дзвінків.

Interfax-Україна


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.