У війні між Ситником і Холодницьким програла вся країна, – експерт

02543

Можна вважати, що директор НАБУ Артем Ситник програв у своїй війні з антикорупційним прокурором Назаром Холодницьким.

Але конфлікт рішенням кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів не вичерпаний

Про це в коментарі “ДС” заявив політолог Олександр Голобуцький, передає Depo.ua.

“Через конфлікт Ситника і Холодницького програла, звичайно, вся Україна, так чи інакше, тому що ще раз підтвердився той факт, що боротьба з корупцією – це не на один рік як мінімум. Що вона буде тривати ще дуже довго”, – зазначив експерт.

За словами політолога, “хто тут виграв, важко сказати. Холодницький залишився на посаді, доганою обмежився, значить він виграв на даний момент. Треба бути реалістами. В принципі люди, які хоч трохи розуміють, де ми живемо, знали і говорили про те, що легко не буде”.

“Я не думаю, що на цьому конфлікт Холодницького і Ситника вичерпаний. Нас скоро чекає та чи інша трансформація влади і, звичайно, буде продовження. Якщо прийде нова влада, то вона буде не дуже радіти спадщині, яка їй залишилося від попередників у вигляді НАБУ, САП і так далі. Подивіться просто, що робиться зараз в Румунії, з якої ми постійно брали приклад, прокурора звільнили, законодавство поміняли, тобто там йде зараз серйозний відкат з точки зору боротьби з корупцією. Це підтверджує лише те, що навіть членство в ЄС і НАТО не гарантує, що буде як в Швеції або в Фінляндії”, – заявив Голобуцький.

Нагадаємо, скандал навколо глави САП Холодницького розгорівся після того, як НАБУ встановило в кабінеті прокурора підслуховуючий пристрій, ці записи були оприлюднені НАБУ і Ситник виступив зі звинуваченнями на адресу Холодницького в корупції і зажадав його звільнення. У свою чергу Холодницький заявив, що директор НАБУ “повністю себе дискредитував”.

Справу Холодницького розглянула кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів, яка вирішила не звільняти його. Комісія прокурорів вирішила притягнути до дисциплінарної відповідальності та накласти на Холодницького стягнення у вигляді догани.

Depo.ua


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.