Держпідприємство “Енергоринок” відзвітувало про зростання прибутку в 3 рази

02538
У першому півріччі чистий прибуток підприємства становив 1,8 млрд грн.
Державне підприємства “Енергоринок” у січні-червні 2018 року збільшило чистий прибуток у 3,11 раза порівняно з аналогичним періодом 2017 року – до 1,805 млрд грн.

Про це йдеться в повідомленні на сайті підприємства. Згідно з повідомленням, чистий дохід від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) у першому півріччі збільшився на 18,9% – до 85,42 млрд грн, порівняно з першим півріччям 2017 року. Собівартість реалізованої продукції (товарів, робіт, послуг) за перше півріччя становила 83,7 млрд грн, а валовий прибуток – 1,7 млрд грн.
Як повідомлялося раніше, на початку липня «Енергоринок» залучив кредит у державного “Ощадбанку” на суму 2,7 млрд грн.

Довідка УНІАН. Держпідприємство «Енергоринок» виконує функції гуртового постачальника і оператора ринку електричної енергії, розпорядника системи розрахунків та грошей на ринку електроенергії. Також підприємство є головним оператором системи комерційного обліку електроенергії. Компанія отримує розрахунки за електроенергію від постачальників (обленерго) і оплачує генеруючим компаніям вартість виробленої ними електроенергії. Для проведення розрахунків з виробниками електричної енергії, в тому числі для здійснення авансових платежів (для закупівлі електростанціями палива), «Енергоринок» залучає кредити у державного уповноваженого «Ощадбанку».

Джерело: УНІАН


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.