У США створили групу для боротьби з РФ у кіберпросторі

02521
Накасоне наголосив, що США повинні мати спосіб, яким вони збираються відстоювати свої права в таких сферах як кіберпростір.

Директор Агентства національної безпеки Пол Накасоне повідомив, що в США створили робочу групу для “усунення російських загроз” у кіберпросторі. Про це повідомляє Bloomberg.

За словами директора АНБ, “у Росії є великі можливості”, але при цьому він додав, що “у разі потреби вони зможуть діяти”.

Крім того, він наголосив, що США повинні мати спосіб, яким вони збираються відстоювати свої права в таких сферах як кіберпростір.

Нагадаємо, 16 липня президент США Дональд Трамп та президент Росії Владімір Путін зустрілися у Гельсінкі. 16 липня президент США Дональд Трамп не звинуватив Росію у втручанні в американські президентські вибори в 2016 році, а також не підтримав висновки спецслужб США, які стверджують, що РФ втручалася у вибори. Зокрема, Трамп сказав: “президент Путін каже, що це не Росія. Я не бачу причин, чому це повинна бути вона”. Водночас він поставив під сумнів роботу американських спецслужб. Однак 17 липня Трамп повідомив, що погоджується та приймає висновки американських розвідувальні служби про те, що Росія втручалася у вибори в 2016 році.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.