Трамп звинуватив ЗМІ в заниженні значущості його зустрічі з Путіним

02505

Президент США Дональд Трамп висловив невдоволення тим, як ЗМІ висвітлювали його зустріч з президентом РФ Володимиром Путіним у Гельсінкі.

У своєму Twitter Трамп написав, що “зустріч з Путіним була великим успіхом, але тільки не для ЗМІ, які публікують фейкові новини”.

“У мене була ще й чудова зустріч з лідерами країн НАТО. Тільки завдяки мені вони збільшать фінансування альянсу на $33 мільярди. НАТО було слабким, а тепер знову стало сильним (що погано для Росії). А засоби масової інформації нічого про гроші не говорять, а тільки пишуть, що я комусь нагрубив”, – зазначив він.

Крім того, в інтерв’ю телеканалу Fox News він заявив, що США і Росія можуть працювати разом. Трамп повторив, що не може називати Росію супротивником.

“Вони сильні у військовому відношенні, але в економічному плані значно поступаються Китаю”, – сказав американський президент.

Нагадаємо, 16 липня в Гельсінкі за закритими дверима відбулася офіційна зустріч Дональда Трампа і Володимира Путіна.   На підсумковій прес-конференції сторони відзначили прогрес в поліпшенні двосторонніх відносин.

Трамп заявив, що немає підстав вважати, що Росія організувала хакерські атаки під час президентських виборів у США в 2016 році, щоб допомогти йому перемогти. За його словами, Путін був “дуже переконливий” у своєму запереченні втручання в американські вибори.

Американські політики і більшість світових ЗМІ назвали результати переговорів провальними для Трампа – президента США звинувачують в слабкості і зраді інтересів країни.

Пізніше Трамп заявив, що обмовився в Гельсінкі про втручання Росії у вибори.

НВ


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.