Німеччина застерегла Трампа від односторонніх угод з Путіним

02493
Очільник німецького МЗС Гайко Маас застерігає Дональда Трампа, що односторонні угоди з російським президентом в кінцевому підсумку зашкодять США
Міністр закордонних справ ФРН Гайко Маас застеріг президента США Дональда Трампа від таких домовленостей з Володимиром Путіним, в жертву яким довелося б принести інтереси західних партнерів. «Односторонні угоди на шкоду власним партнерам в кінцевому підсумку зашкодять і США», – заявив він в інтерв’ю газеті Bild am Sonntag, опублікованому в неділю, 15 липня. Одночасно Гайко Маас зазначив, що, в цілому, він вітає саміт Трампа і Путіна. За словами глави МЗС, влада Німеччини завжди говорила, що слід інтенсивніше вибудовувати діалог з Росією. «Якщо ця зустріч надасть імпульс ядерному роззброєнню, це був би прогрес», – підкреслив Маас.
Раніше канцлерка Німеччини Анґела Меркель також висловила надію, що сторони в ході переговорів порушать питання ядерного роззброєння. «Для всіх було б хорошим знаком, якби переговори поновилися», – сказала вона.
Зустріч президентів США і Росії запланована на 16 липня в Гельсінкі. Вони планують обговорити непрості відносини між двома державами та низку питань національної безпеки. Раніше радник президента США з національної безпеки Джон Болтон заявляв, що майбутня зустріч Трампа та Путіна може покращити відносини між двома країнами, а однією з тем на зустрічі може стати можливе повернення Росії до Великої вісімки. Також вони можуть обговорити втручання РФ у вибори в США та ситуацію в Сирії та Україні. Нагадаємо, глава німецього Федерального відомства з охорони конституції Ханс-Георг Масен звинуватив у нещодавній масштабній кібератаці на електромережі та енергетичні компанії Росію.
Джерело: glavcom.ua

 


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.