Суд продовжив арешт Надії Савченко до 10 вересня

02487

Шевченківський суд вирішив залишити під вартою Надію Савченко до 10 вересня.

У відповідь вона оголосила безстрокове голодування.

Шевченківський районний суд міста Києва вирішив задовольнити клопотання прокурорів про продовження арешту Надії Савченко до 10 вересня поточного року. Рішення було прийнято в п’ятницю, 13 липня, о 23 50.

Адвокат підсудної Олександр Шадрін повідомив, що захист Савченко має намір подати апеляційну скаргу і звернутися до Європейського суду з прав людини. У свою чергу Савченко заявила, що знову оголошує безстрокове голосування.

Нагадаємо, що Надії Савченко інкримінують вчинення дій з метою насильницького повалення конституційного ладу та захоплення державної влади, підготовку до терористичного акту, сприяння терористичній організації та незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами та вибуховими речовинами.

Як повідомлялося раніше, 13 липня, на засіданні Швеченківського районного суду Києва, Надія Савченко заявила, що подасть позов до Генеральної прокуратури України про захист своєї честі, гідності та ділової репутації.

Zahid.net


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.