У Польщі заявили, що не можуть поступатися Україні у питаннях історичного минулого

AppleMark
Там зазначили, що зараз можна відчути, що польсько-українські відносини “ослабли”, однак попри це їх треба розвивати на правді і у цьому польська сторона не може поступатися.

Розвиток польсько-українських відносин повинен спиратися на надійний історичний аналіз, правду та взаємну довіру.
Про це заявив спікер Сенату Польщі Станіслав Карчевський, передає Польське радіо. На його думку зараз можна відчути, що польсько-українські відносини «ослабли». «Мусимо розвивати їх на правді, у цьому ми не можемо поступатися. Діалог триває і буде тривати. Мусимо переказувати нашу спільну правду, розвиток відносин має спиратися на надійний історичний аналіз, правду та взаємну довіру», – сказав він. «Українська сторона нині не дозволяє проводити ексгумації, це велика проблема (…). Це дуже важливо для розвитку наших відносин, і, перш за все, для досягнення правди», – сказав Карчевський. Спікер Сенату нагадав, що у четвер, 12 липня, у Варшаві відбудеться 3-й саміт голів парламентів Центральної та Східної Європи. Він зауважив, що у зустрічі візьме участь представник України, однак «не дуже високого рівня». «Це також нас турбує, краще було б , якби приїхав голова (парламенту України – ред.), або віце-голова», – зазначив Карчевський.

Джерело: УНІАН


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.