Врятував дощ. ЗМІ повідомили нові подробиці у “справі Скрипалів”

02488

Поліція Великобританії висловила впевненість у тому, що отруєного в Солсбері екс-агента Сергія Скрипаля та його доньку Юлію врятував дощ, який розбавив і знизив потужність нервово-паралітичної речовини Новачок, нанесеної на ручку їхніх дверей.

Про це з посиланням на високопоставлене джерело у британській поліції повідомило видання The Sun.

“Нам дійсно дуже пощастило. Якби не дощ, Скрипаль безперечно би помер, і напевно, Юлія теж”, – прокоментував правоохоронець.

Сергія Скрипаля та його доньку Юлію отруїли нервово-паралітичною речовиною Новачок (радянського виробництва) в березні 2018 року. За даними Лондона, за отруєнням Скрипалів стояла Росія. Екс-агента і його дочку вже виписали з лікарні після проведення успішного лікування.

У відповідь на отруєння Великобританія вислала низку російських дипломатів. Солідарність з Лондоном висловили 28 держав, які вислали майже 150 російських дипломатів. Крім того, анульовано акредитації семи російських представників при НАТО.

Росія заперечує причетність до отруєння Скрипалів.

30 червня з будинку в Еймсбері, розташованого за 15 кілометрах від Солсбері, госпіталізували пару – 45-річного Чарлі Роулі і 44-річну Дон Стерджесс. Спочатку медики вважали, що вони постраждали від передозування героїном або кокаїном. Лише 4 липня британська влада публічно оголосила, що пара зазнала впливу невідомої речовини.

Аналізи у військовій лабораторії Портон-Даун засвідчили, що чоловік і жінка також були отруєні нервово-паралітичною речовиною групи Новачок.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.