Маршрут Люблін-Львів залізницею може з’явитись уже восени – Омелян

02438
Україна і Польща створять робочу групу з розробки оптимального рішення для запуску залізничного маршруту сполученням Люблін-Львів.

Такої домовленості досягнуто у ході зустрічі міністра інфраструктури Володимира Омеляна з міністром інфраструктури Республіки Польща Анджеєм Адамчиком, повідомляє прес-служба Мінінфраструктури.

«До осені ми маємо визначитися з технічними деталями і вийти на оптимальне для обох країн рішення. Сподіваюсь, восени ми проведемо зустріч міністрів інфраструктури України та Польщі у Львові і підпишемо відповідну угоду про запуск залізничного маршруту Люблін-Львів», – наголосив Омелян.

За підсумками зустрічі сторони підписали міжурядову Угоду про утримання дорожніх прикордонних мостових об’єктів на українсько-польському державному кордоні. Угода передбачає визначення правових засад, відповідно до яких буде здійснюватися комплекс технічних і організаційних заходів, необхідних для забезпечення належного експлуатаційного стану мостових споруд, що розташовані на кордоні між державами.

Сторони також обговорили широке коло питань двосторонньої співпраці, зокрема, розвиток транспортного коридору VIA CARPATIA, а також інтеграцію національної транспортної мережі до коридорів TEN-T.

Керівники профільних відомств позитивно оцінили результати запровадження у 2016 році залізничного сполучення Київ-Перемишль, відзначаючи його вагоме значення для обох країн, адже якщо у 2016 році ним скористалось 4 тис. пасажирів, то у 2017 році – 317 тис. Детально обговорено питання будівництва транснаціонального транспортного коридору Go Highway, розбудови прикордонної інфраструктури.

22 червня міністр інфраструктури України Володимир Омелян перебуває із візитом у Польщі.

Укрінформ

Фото: сайт Мінінфраструктури


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.