Кількість зниклих безвісти через аварію порома в Індонезії може сягнути 192

02430
Кількість загиблих або зниклих безвісти внаслідок аварії порома в Індонезії, що затонув на озері Тоба на острові Суматра 18 червня, може сягнути 192 осіб.

Про це повідомляє агентство АР з посиланням на місцевий уряд.

“192 пасажира могли зникнути безвісти після того, як пором затонув у вулканічному озері в Індонезії”, – йдеться у повідомленні.

За словами глави Національного пошукового та рятувального агентства Індонезії, досі неясно, скільки людей перебували на борту судна на момент, коли воно перекинулося.

Зазначається, що пором був дерев’яний і, ймовірно, переповнений пасажирами, які потрапили на нього без квитка.

Передбачається, що пором почало трясти через сильний вітер та високі хвилі, що вирували на озері.

На даний момент рятувальники виявили чотири тіла та врятували 18 осіб.

До пошуково-рятувальної операції задіяна команда з 25 дайверів, включаючи морських піхотинців. Загалом до операції долучилися близько 400 осіб.

Планується також провести пошук тіл на глибині 400 метрів.

Як повідомлялося, 18 червня на індонезійському острові Суматра на озері Тоба затонув пором. Це сталося під час шторму приблизно на відстані трохи більше кілометра від порту Тігарас.

Як відомо, озеро Тоба є найбільшим в світі вулканічним озером. Його розмір становить 100 км в довжину і 30 км в ширину і 505 м в своїй найглибшій точці. На нього часто приїжджають на відпочинок туристи.

Укрінформ

 


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.