Один з двох паливних баків літака Юрія Чижмаря на момент авіакатастрофи був порожнім

02428

Слідча комісія, яка вивчає причини катастрофи легкомоторного літака Van’s RV-10 із народним депутатом Юрієм Чижмарем на борту, повідомила, що один з двох баків літака на момент падіння був порожнім. Про це 19 червня інформує місцевий сайт nowiny24.pl, посилаючись на матеріали державної комісії з питань авіакатастроф.

Як повідомлялося раныше, авіакатастрофа легкомоторного літака Van’s RV-10, який належить фірмі Юрія Чижмаря, трапилась 9 червня у міжнародному аеропорту Ряшева «Ясьонка». Літак під час заходу на посадку раптово впав за 100 метрів до злітно-посадкової смуги. На борту окрім Чижмаря був ще пілот та один пасажир. Найбільше постраждав саме пілот – його довелось доправити до лікарні гелікоптером екстреної медицини.

Слідча комісія з’ясувала, що причиною катастрофи стало те, що під час посадки у літака раптово заглух двигун, а один із двох баків для пального був порожнім. Екіпаж літака мав намір вилетіти зі Львова і в Ряшеві поповнити запас палива, а звідти вирушити до Дебрецена в Угорщині. Повні висновки комісії будуть відомі через місяць.

Згідно з даними реєстру цивільних повітряних суден, літак Van’s RV-10 Юрія Чижмаря виготовлений у 2018 році. Також у реєстрі вказана дата видачі реєстраційного посвідчення – 23 травня 2018 року. Тобто літак розбився через 18 днів після реєстрації в Україні

Zahid.net


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.