Затримано головного виконавчого директора Audi Руперта Штадлера

02420

Генеральний директор німецького автомобільного виробника Audi Руперт Штадлер був затриманий у зв’язку з розслідуванням дизельгейту, гучного “дизельного скандалу”, який негативно позначився на іміджі компанії

Як повідомили прокурори Мюнхена, підозрюваний у шахрайстві генеральний директор Руперт Штадлер був затриманий у вівторок, повідомляє DW.

У німецькі автомобільній компанії Audi Volkswagen підтвердили факт затримання. Штадлер був під слідством у справі фальсифікації результатів дослідження викидів у дизельних автомобілях у США.

“Ордер на арешт базується на приховуванні доказів”, – сказали прокурори Мюнхена. Штадлер заперечує будь-яку участь.

Нагадаємо, що прокуратура Мюнхена почала розслідування відносно керівника автомобільного концерну Audi Руперта Штадлера в рамках дизельного скандалу.

Дизельгейт – назва афери концерну Volkswagen у вересні 2015 року. Компанія Audi випустила 11 мільйонів дизельних автомобілів по всьому світу, оснащених програмним забезпеченням, яке під час проведення тестів в десятки разів занижувало кількість шкідливих газів.

НВ


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.