Під Верховною Радою сутички, урядовий квартал заблокований

02423

Між мітингувальниками та правоохоронцями відбувається колотнеча.

В ході сутички з правоохоронцями під Радою протестувальники прорвали кордон та наблизились безпосередньо до стін будівлі .
Мітингувальники біля Верховної Ради України прорвалися безпосередньо до стін будівлі на Площі Конституції.  Як передає кореспондент УНІАН, наразі натовп знаходиться просто на сходах входу до парламенту. Між мітингувальниками та правоохоронцями відбувається колотнеча. Учасники акції протесту намагаються прорватися до будівлі.
Нагадаємо, сьогодні, 19 червня, зранку біля центрального входу до будівлі ВР розпочались акції шахтарів, чорнобильців та ветеранів війни в Афганістані. Акція протесту вилилась у сутички мітингувальників з правоохоронцями.

Вони вимагають скасувати монетизацію пільг на проїзд, збільшити компенсацію ветеранам-інвалідам до 6-8 прожиткових мінімумів, відповідно до групи інвалідності, а також виділити понад 6 мільярдів на розвиток вугільної галузі.

Джерело:  УНІАН


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.