Пентагон дозволив кібервійськам хакерські рейди на іноземні мережі – ЗМІ

02417
Пентагон розширив повноваження кіберкомандування збройних сил США, дозволивши представникам цього відомства здійснювати щоденні хакерські рейди на іноземні мережі для попередження кібератак.

Про це повідомляє газета The New York Times з посиланням на нову стратегію американського кіберкомандування.

“Нова стратегія передбачає постійну руйнівну діяльність на межі війни в зарубіжних комп’ютерних мережах”, – йдеться у повідомленні.

Метою таких дій вважають “протистояння небезпечним діям противників, перш ніж ті зможуть завдати шкоди американським національним силам”.

Зазначається, що це може збільшити ризик конфлікту США з іншими державами, які “спонсорують зловмисні хакерські групи”. NYT вказує, що в цьому звинувачують, зокрема, Росію, Китай, Північну Корею та інші країни, що володіють ядерною зброєю.

“Досі американське кіберкомандування більше займало оборонну позицію, намагаючись протистояти атакам тільки в моменти, коли хакери намагалися вдертися в американські мережі. В наступ представники відомства переходили відносно нечасто”, – йдеться у повідомленні.

Як пише видання, поки залишається невідомим те, наскільки ретельно Білий дім зважував різні ризики, пов’язані з реалізацією цього плану в секретних операціях.

Укрінформ


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.