Людмила Денісова заявила про затягування процесу відвідування українців у тюрмах РФ

????????????????????????????????????

Уповноваженій ВРУ з прав людини ще не вдалося відвідати жодного бранця Кремля у Росії

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова, яка перебуває з поїздкою у Росії, ще не змогла відвідати жодного українського політв’язня.

Про це вона заявила на одному з телеканалів, передає Укрінформ.

“Я вважаю, що на сьогодні відбувається затягування процесу відвідування українців, що перебувають в колоніях, СІЗО і тюрмах Російської Федерації. Тому що, якщо були домовленості двох президентів щодо надання такої можливості зустрітися, то треба було б просто скоротити терміни проходження всіх необхідних для цього документів. А на даний час відбувається якесь незрозуміле листування, щоб затягнути процес відвідування”, – сказала Людмила Денісова.

Вона висловила стурбованість тим, що їй ні вчора, ні сьогодні не вдалося відвідати українського політв’язня Олега Сенцова і з’ясувати реальний стан його здоров’я.

Нагадаємо, 9 червня Президент України Петро Порошенко доручив Уповноваженій Верховної Ради з прав людини Людмилі Денісовій найближчим часом відвідати українських політв’язнів у РФ та на окупованих територіях Донбасу та Криму.

13 червня вона відбула до Росії для відвідання українських політв’язнів. 14 червня Людмила Денісова та Уповноважена з прав людини РФ Тетяна Москалькова обмінялися списками із 34 ув’язнених.

15 червня стало відомо, що Людмила Денісова зустрілася з начальником колонії і з начальником управління та виконання покарань Ямало-Ненецького автономного округу, де зараз тримають українського політв’язня Олега Сенцова. Їй без пояснення причин заборонили відвідати українського режисера.

Раніше омбудсмен заявляла, що російська сторона пропонує відвідати Сенцова після 22 червня, але вона наполягатиме на тому, щоб побачити режисера найближчим часом.

UA/TV


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.