Заступник Кличка: Київ не буде повертати борги компанії Ахметова

02407

Київська міська держадміністрація відмовляється сплачувати «Нафтогазу» борги «Київенерго»

Заступник голови Київської міської держадміністрації Олексій Резніков розповів про те, що київська влада не збирається гасити борги ахметівського «Київенерго». За словами Резнікова, це питання являється політичним, а не господарським, тобто для його вирішення необхідна спеціальна переговорна група фахівців-юристів. Заступник Кличка упевнений, що борги «Київенерго» – це справа, яка не повинна заважати укладанню нового договору між «Нафтогазом» та новоствореною комунальною структурою «Київтеплоенерго».

«Давайте укладати договір на забезпечення киян газом на новий період, за який місто вже починає нести відповідальність і сплачувати, і буде гаряча вода. А наші з вами стосунки за чужими боргами давайте з’ясовувати, судитись, нехай юристи поговорять між собою. Якщо винні – ок. Але з якого переляку ми мусимо платити пеню і штраф, якщо ви їх не стягували з «Київенерго»?»,- пояснює Резніков.

Нагадаємо, що з 27 квітня 2018 року кияни залишилися без гарячого водопостачання на невизначений термін.

Главком


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.