Трамп назвав помилкою заяви Трюдо за підсумками саміту G7

02386

Американський президент Дональд Трамп назвав заяву прем’єр-міністра Канади Джастіна Трюдо за підсумками саміту G7 помилкою, заявивши, що це буде коштувати йому великих грошей

Про це передає УНН з посиланням на ABC.

Трамп прибув до Сінгапуру у неділю ввечері за місцевим часом, незабаром після завершення саміту “Великої сімки” у Квебеку, на якому США та шість розгніваних союзників провели бурхливу дискусію щодо введення американських тарифів на імпорт алюмінію та сталі з країн Європейського Союзу, Мексики та Канади.

Трамп відмовився підписати спільне комюніке з іншими країнами “Великої сімки”, які визнали, що “вільна, справедлива та взаємовигідна торгівля є ключовим рушієм для зростання та робочих місць”.
Трамп повідомив про відмову після того, як канадський прем’єр-міністр Джастін Трюдо провів прес-конференцію, на якій заявив, що всі сім країн підписали комюніке, попри “суворі, тверді перемовини щодо торгівлі, і зокрема американських тарифів”.

Трюдо сказав, що він довів до відома Трампа, що канадці, які “стоять пліч-о-пліч з американськими солдатами в далеких країнах”, не беруть до уваги, що тарифи розраховані на міркування національної безпеки.

“Це трохи ображає”, – зазначив Трюдо.

У своєму інтерв’ю Трамп заявив, що йому “насправді подобається Джастін”, назвавши “помилкою” розбіжності щодо тарифів.
“Всі були щасливі” по завершенню саміту “Великої сімки”, – сказав Трамп.

“І тоді він (Трюдо – ред. ABC) видав одну неприємну штуку. Мені насправді подобається Джастін, я думаю, він хороший. Мені він подобається, але він не повинен такого робити. Це була помилка, це коштувало йому багато грошей”, – сказав Трамп.

Нагадаємо, раніше Трамп звинуватив канадського прем’єр-міністра Джастіна Трюдо у брехні і назвав його висловлювання “дуже непорядними і нерішучими”.

Як повідомлялося раніше, 10 червня Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо повідомив про те, що членам G7 вдалося узгодити підсумкове комюніке саміту, що завершився на канадському курорті Ла Мальбе в провінції Квебек.

Джерело: УНН

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.