Нідерланди ухвалили угоду з Україною стосовно суду щодо катастрофи MH17

02388

Обвинувальні вироки у справі падіння “Боїнга” над Донбасом можуть бути виконані на території України

Парламент Нідерландів у вівторок, 12 червня, ухвалив підписану з Україною угоду, яка має полегшити можливе переслідування осіб, які відповідальні за аварію боїнга MH17 малайзійських авіаліній. Як повідомляє DW, затверджений договір також закріплює положення, що судовий процес відбудеться в нідерландському суді – швидше за все в Гаазі.

У випадку винесення обвинувальних вироків, вони можуть бути приведені у виконання на території України, якщо засуджених не можна буде видати Нідерландам. Суд зможе при розгляді справ обвинувачених використовувати відеозв’язок.

Міністр закордонних справ країни Стеф Блок наголосив: “Схвалення угоди є важливим кроком на шляху до пошуку істини і залучення підозрюваних до суду, тим самим задовольняючи вимоги родичів жертв”.

Нагадаємо, літак малайзійських авіаліній збили 17 липня 2014 року над Донеччиною. Загинули усі, хто перебував на борту – переважно громадяни Нідерландів, Австралії, Бельгії, Малайзії. Міжнародна слідча група підтвердила, що МН17 був збитий із зенітно-ракетної установки “Бук”. А на окуповану територію Донбасу її привезли саме російські військові. Уряди Нідерландів й Австралії поклали на Росію відповідальність за збиття літака.

5 канал


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.