«Укравтодор» прокоментував потрапляння українських доріг до найгірших у світі

02359

В “Укравтодорі” визнали, що велика частина доріг в Україні досі перебувають у незадовільному стані або наближеному до незадовільного. У відомстві зазначають, що на це є свої причини.

Про це заявляє Державне агентство автомобільних доріг України “Укравтодор”.

Рейтинг якості доріг Global Competitiveness Index, в якому Україна посіла 130-е місце із 137, базується на даних 2016 року і не враховує результати масштабного проведення ремонтів українських доріг у 2017-2018 роках.

Так, на відміну від інших країн у рейтингу, на фінансування доріг в Україні роками виділялися мінімальні кошти, наголошує “Укравтодор”. В країні майже не ремонтувалися дороги, за винятком періоду 2011-2012 рр.

“Пропущені міжремонтні терміни, невідповідність сучасним навантаженням, відсутність сучасних технічних стандартів призвели до того, що тепер треба більше часу та більше коштів для відновлення доріг”, – йдеться у заяві.

В “Укравтодорі” запевняють, що протягом 2017-початку 2018 року дорожна галузь отримала фундаментальні зміни, які протягом найближчих п’яти років кардинально змінять ситуацію на дорогах в Україні.

Нагадаємо, що раніше “Укравтодор” назвав суму, яку залучать на ремонт доріг у рамках митного експерименту.

Інформатор


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.