Facebook знову в центрі скандалу через витоки ваших даних десяткам компаній

02362

Як з’ясувало видання The New York Times, соціальна мережа Facebook заробляє на продажу особистої інформації користувачів стороннім компаніям. Доступ до цих даних надано Apple, Microsoftm Amazon, а також приблизно 60 виробникам смартфонів, в тому числі Samsung.

Частина компаній отримує доступ до особистих даних по бартеру, надаючи Facebook будь-які послуги, а деякі платять за цю інформацію гроші. Виробники смартфонів, наприклад, можуть дізнаватися список друзів користувача, причому навіть в тому випадку, якщо він заборонив соцмережі ділитися таку інформацію. Скільки вони платять за це, невідомо.

Практика передачі інформації стороннім компаніям існує в Facebook давно (швидше за все, з моменту заснування), а угоди з виробниками смартфонів стали укладатися з 2012 року. Можна припустити, що з введенням регламенту GDPR соцмережі буде заборонено передавати особисті дані третім особам без згоди користувачів, хоча і раніше це каралося.

Джерело: ITech.ua


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.