Visa назвала причину збою в роботі з картами в Європі

02341

Visa повідомила про часткове відновлення роботи з картами в Європі після збою, який стався 1 червня, і принесла вибачення власникам карт. Про це йдеться в заяві платіжної системи.

“Раніше сьогодні у Visa трапився системний збій, який торкнувся клієнтів у всій Європі. Наша мета – забезпечувати, щоб всі карти Visa працювали 24 години на добу 365 днів у році. Сьогодні ми не змогли досягти цієї мети і приносимо свої вибачення всім нашим партнерам і, зокрема, власникам карток Visa”, – йдеться в заяві.

У компанії пояснили, що наразі власники карток Visa вже можуть користуватися своїми картами, роботу системи відновлено ​​до “рівня, близького до нормального”.

“Проблема була пов’язана з апаратним збоєм. У нас немає підстав вважати, що це пов’язано з яким-небудь несанкціонованим доступом або шкідливим подією”, – йдеться в повідомленні.

У минулу п’ятницю, 1 червня, власники карт Visa в Європі зіткнулися з неможливістю проведення платежів. У платіжній системі визнали факт збою і пообіцяли вирішити проблему в максимально короткі терміни.

Interfax-Україна


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.