Хіматака в Солсбері. Лікарі не впевнені в подальшому стані Скріпалів

02328
Відповідаючи на питання про довгостроковий вплив отруєння, головний лікар заявила, що прогноз невизначений.

Медики, які лікували колишнього російського шпигуна Сєргєя Скріпаля та його доньку Юлію після отруєння в британському місті Солсбері, не знають, яка довгострокова перспектива стану їх здоров’я. Про це повідомляє агентство Reuters.

Зазначається, що працівники місцевої лікарні, які лікували Скріпаля та його дочку після отруєння нервово-паралітичною речовиною, очікували, що їх пацієнти не виживуть.

“Все свідчило про те, що вони не виживуть”, – сказав консультант з інтенсивної терапії Стівен Юкес, який лікував Скріпалів.

За його словами, спочатку медична команда підозрювала, що Скріпалі страждають від передозування опіоїдами, перш ніж діагноз змінився.

У свою чергу, відповідаючи на питання про довгостроковий вплив отруєння на здоров’я Скріпалів, головний лікар медзакладу Крістін Бланшард наголосила, що прогноз неясний.

“Чесна відповідь – ми не знаємо”, – сказала вона, згідно з витягами з інтерв’ю, опублікованими програмою BBC Newsnight.

Нагадаємо, 18 травня  колишнього шпигуна Сєргєя Скріпаля, якого отруїли у британському місті Солсбері, виписали з лікарні.

5 березня у Великій Британії, у графстві Вілтшир, 66-річний громадянин Росії Сєргєй Скріпаль потрапив з важким отруєнням до лікарні. Разом з ним була його донька. Відомо, що Скріпаль є колишнім російськими шпигуном, який був засуджений в Росії за шпигунство на користь Британії. Голова міжнародного комітету палати громад Том Тугендхат заявив, що отруєння колишнього російського шпигуна Сєргєя Скріпаля містить всі ознаки причетності Росії.

Також британське видання The Guardian повідомило, що слідство з розслідування інциденту з російським агентом Скріпалем і його дочкою в Солсбері вважає, що для їхнього отруєння був використаний нервово-паралітичний газ. Крім того, стало відомо, що Федеральна служба безпеки РФ раніше використовувала речовину, якою був отруєний колишній російський шпигун Сергій Скріпаль.

Як повідомлялося, 9 квітня Юлію Скріпаль, доньку екс-шпигуна Сргєя Скріпаля, яку разом з батьком отруїли у британському місті Солсбері, виписали з лікарні.

Тиждень


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.