Закон про Антикорупційний суд відклали на червень

02300

Народні депутати України розглянули сьогодні, 24 травня, 1273 з 1927 поправок до законопроекту “Про Вищий антикорупційний суд”.

Жодна з розглянутих поправок не набрала більше 50 голосів.

“Ми сьогодні розглянули понад тисячу поправок. Потрібно зрозуміти, коли ми зможемо ухвалити рішення. Це буде вже наступного тижня. Або у вівторок (5 червня) після обіду, або у четвер (7 червня) вранці… Я думаю, це може бути і в четвер вранці, щоб була мобілізація”, – цитує спікера Андрія Парубія LB.ua.

Жодну поправку в законопроекті депутати не підтримали.

Як зазначив депутат від фракції “Народний фронт” Юрій Тимошенко, в залі немає 226 голосів, щоб ухвалити будь-яке рішення.

Нагадаємо, парламент почав розглядати законопроект “Про Вищий антикорупційний суд” у середу, 23 травня. Остаточної домовленості з Міжнародним валютним фондом щодо основних поправок наразі немає. Зокрема, про роль Громадської ради міжнародних експертів під час добору суддів до антикорупційного суду.

25 квітня Кабінет міністрів України схвалив законопроект про Антикорупційну стратегію на 2018-2020 роки, яка передбачає створення Вищого антикорупційного суду (АКС).

IPress.ua


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.