У Франції майже 140 тисяч людей узяли участь у протестах проти нової реформи

02295
Поліція застосувала проти демонстрантів сльозогінний газ.

У різних регіонах Франції 139 тисяч протестувальників взяли участь у 180 акціях проти реформи умов найму держслужбовців. Про це у вівторок, 22 травня, повідомляє Le Dauphine.

Реформа передбачає скорочення 120 тисяч робочих місць до 2022 року.

Видання інформує, що під час акцій у Парижі затримано 24 людини та ще 101 особу  –  в одному з ліцеїв, де після розгону демонстрації ховалися її учасники. В одному з районів Парижу поліція застосувала проти демонстрантів сльозогінний газ.

Нагадаємо, масові протести почались У Парижі у річницю від дня інавгурації президента Франції Еммануеля Макрона. У зв’язку з цим паризька влада наказала розгорнути 2 тисячі поліцейських. Організатором акцій  стала крайня ліва партія “Нескорена Франція”. Партія незадоволена через реформи Макрона, особливо скасуванням захисту робітників і посиленням поліцейських повноважень.

22 березня у Франції відбулися акції протести вчителів, залізничників та працівників аеропортів через реформу французького президента Еммануеля Макрона. Тоді в акціях взяли участь більше 320 тисяч осіб.

Тиждень.ua

 


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.