У Британії почали три нових розслідування проти Russia Today

02287
Ofcom починає розслідування, якщо вважає, що телекомпанія або постачальник послуг порушили стандарти контенту.

Британський медіарегулятор Ofcom розпочав три розслідування проти російської мережі телеканалів Russia Today (RT). Про це йдеться в тексті бюлетеня наглядового органу, оприлюдненого у понеділок, 21 травня.

Зазначається, що розслідування були порушені проти випусків новин, які транслювалися в ефірі телеканалу 26 квітня та 4 травня, а також випуску програми Crosstalk від 20 квітня. Причиною рішення стало порушення телеканалом стандартів контенту.

Ofcom починає розслідування, якщо вважає, що телекомпанія або постачальник послуг  порушили стандарти контенту для телебачення та радіо, правила, умови ліцензії або інші нормативні вимоги.

Нагадаємо, у квітні Ofcom заявив про початок розслідування щодо телекомпанії Russia Today (RT), яку підозрюють у порушенні принципу неупередженості. У грудні 2017 року у Франції письменники, історики, викладачі підписали прохання закрити Russia Today.

Тиждень


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.