Китай і США домовилися не починати торговельної війни – віце-прем’єр КНР

02279

Китай і Сполучені Штати за підсумком переговорів погодилися вжити заходів, які не допустять торгову війну між країнами. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна із посиланням на віце-прем’єра Держради КНР Лю Хе.

“Обидві сторони досягли консенсусу, вони не будуть вести торговельної війни і припинять збільшувати торговельні тарифи проти один одного”, – заявив віце-прем’єр КНР.

Раніше повідомлялося, що Китай погодився “значно збільшити” закупівлі товарів і послуг у США, щоб зменшити дисбаланс у торгівлі між двома країнами.

Необхідність у переговорах між США і Китаєм виникла після того, як дві найбільші економіки світу пригрозили одна одній санкціями у десятки мільярдів доларів, що могло призвести до торговельної війни.

Згідно з повідомленням CNN від офіційних осіб США, Пекін запропонував збільшити китайські покупки американських товарів приблизно на 200 мільярдів доларів.

НВ


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.