ВР на цьому тижні спробує оновити склад Центрвиборчкому та створити Нацбюро фінбезпеки

02247

Цього тижня у народних обранців пленарний тиждень.Так, у четвер Верховна Рада має  має намір оновити склад Центральної виборчої комісії та розглянути у першому читанні законопроекти про Нацбюро фінбезпеки. Про це свідчить план роботи парламенту на 15-18 травня.

У вівторок депутати розпочнуть роботу з блоку питань щодо інтелектуальної власності.

Крім того, депутати мають намір на цьому тижні призначити позачергові місцеві вибори.

Порядок денний на тиждень включає проект змін щодо протидії ворожій пропаганді та покращення інформаційного забезпечення громадян України, які постраждали внаслідок воєнних дій, які живуть у підконтрольних районах Донецької та Луганської областей.

Вкотре у плані роботи на тиждень питання призначення голови та складу Національної комісії з радіаційного захисту населення України.

Вже не вперше у план роботи Верховної Ради на тиждень внесено проект закону про установу бізнес-омбудсмена, а також про ідентифікацію поліцейських та нацгвардійців.

Пленарної п’ятниці традиційно відбудеться “Година запитань до уряду”.

Нагадаємо, народні депутати України не працювали у пленарному режимі з 21 квітня, тобто три тижні. Один із них було відведено для роботи з виборцями, ще два – у комітетах, комісіях і фракціях.

UA TV


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.