Український павільйон викликав ажіотаж на Каннському кінофестивалі

02238

Офіційне видання Каннського кіноринку «Cannes Market News» відзначило роботу Українського павільйону і цьогорічне представлення України на міжнародному кінофестивалі.

Про це повідомляє прес-служба Державного агентства України з питань кіно.

З текстом статті «Зростаючі державна підтримка та касові збори поєднуються в здорову індустрію» можна ознайомитись тут.

 Як відомо, найбільший кінофорум світу – Каннський міжнародний кінофестиваль – став майданчиком для презентації української кіноіндустрії. У рамках заходу до 17 травня працює Український павільйон. На Лазурове узбережжя українська команда привезла велику кількість промоматеріалів, які ознайомлюють іноземних професіоналів з новими кінопроектами та станом розвитку національної кіноіндустрії.

 

В Українському павільйоні, розташованому у Village International під номером №102, представлена загальна інформація про учасників, стан і досягнення українського кіноринку, професійні можливості для кіновиробництва та переваги копродукції з українськими партнерами. На плазмовому екрані в павільйоні демонструються ролики найновіших українських фільмів: трейлери готових стрічок і робочі матеріали тих, які ще перебувають у виробництві.

Такрж нагадаємо, що цьогоріч одразу дві українські стрічки, які отримали підтримку Державного агентства України з питань кіно, потрапили до конкурсних програм Каннського міжнародного кінофестивалю: 9-го травня фільм Сергія Лозниці «Донбас» відкрив програму фестивалю «Особливий погляд», а 12-го травня в рамках програми «Тиждень критики» відбудеться світова прем’єра фільму режисера Бенедикта Ерлінґссона «Жінка на війні».

Довідка: Фільм «Донбас» створювався у копродукції України, Німеччини, Нідерландів, Франції та Румунії. Українським копродюсером фільму є Денис Іванов та кінокомпанія «Артхаус Трафік».

У центрі уваги фільму – люди, вимушені пристосовуватися до життя в умовах, коли розпадаються інститути влади, сімейні та професійні зв’язки, коли речі перестають називатися своїми іменами

В українському прокаті «Донбас» з’явиться вже цього року.

Повнометражний художній фільм «Жінка на війні» режисера Бенедикта Ерлінґсона, створений у копродукції Франції, Ісландії та України за підтримки Держкіно.

У фільмі порушується болюча проблема деградації навколишнього середовища, що передається через боротьбу жінки, котра сама, на противагу всій громаді, вирішує взяти на себе місію із захисту природи та збереження височин Ісландії.

InfA


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.