Північна Корея відпустила трьох в’язнів-американців напередодні зустрічі Трампа із Кім Чен Ином

02231

Згідно із повідомленням президента США Дональда Трампа, Північна Корея звільнила трьох американських громадян, яких у КНДР звинувачували у діяльності проти держави і шпигунстві.

Це сприймають як жест доброї волі напередодні історичної зустрічі між президентом Трампом і лідером КНДР Кім Чен Ином.

Президент США також повідомив, що він зустріне трьох звільнених, коли вони повернуться до США разом із Державним секретарем Майком Помпео, який організовує зустріч американського і корейського лідерів.

Як повідомляє Білий дім, Кім Хак Сон, Кім Дон Чул і Тоні Кім зможуть “вийти з літака без сторонньої допомоги”.

Їх було ув’язнено за діяльність проти держави, і всі вони відбували покарання у трудових таборах.

Про звільнення президент Трамп повідомив у Twitter.

“Я радий повдіомити, що Державний секретар Майк Помпео вже у повітрі на шляху назад із Північної Кореї разом із трьома чудовими джентльменами, який всі прагнуть побачити. Здається, вони непогано почуваються”, – написав американський президент, додавши, що особисто зустріне їх на летовищі Andrews Air Force Base, де їх очікують рано вранці у четвер.

Президент також повідомив, що Майк Помпео домовився із Кім Чен Ином про час і місце “хорошої зустрічі”.

Журналісти, які подорожують із Держсекретарем, повідомляють, що його переговори із лідером КНДР тривали близько півтори години.

“Ми зробили суттєвий прогрес і погодили подальшу співпрацю у спільній організації зустрічі”, – йдеться в офіційному повідомленні.

Згодом речниця Білого дому Сара Сандерс заявила, що президент Трамп сприйняв звільнення трьох ув’язнених як “жест доброї волі” з боку Північної Кореї.

ВВС Україна


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.