Трагедія в Нігерії: бойовики вбили близько півсотні мешканців захопленого села

02205

Унаслідок нападу озброєних бандитів на село Гваска в Нігерії, який трапився 5 травня, загинули щонайменше 45 людей, серед яких і діти.

Про це повідомляє видання Deutsche Welle з посиланням на агенство AFP.

“45 тіл були знайдені розкиданими в кущах. Бандити переслідували місцевих жителів, які мобілізувалися, щоб захищати село після того, як вони їх взяли під свій контроль”, – заявив представник місцевої оборони на умовах анонімності.

Бойовики оточили поселення, підпалили будинки і почали стріляти. Серед мешканців села виникла паніка, вони почали тікати і багато хто побіг у бік озброєних нападників. Як зазначили в поліції, 5 травня було знайдено 12 тіл загиблих осіб, а у неділю – ще 33 тіла.

У свою чергу видання ВВС повідомляє про щонайменше 51 загиблого.

За словами місцевих мешканців, нападниками, очевидно, є озброєні бандити – викрадачі худоби з сусіднього штату Замфара, які тероризують територію у штаті Кадуна. Місцеві мешканці вже звернулися до президента Мухаммада Бухарі із вимогою терміново розгорнути додаткові сили поліції та військових для захисту сіл у цьому регіоні.

Джерело: 24tv.ua

 


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.