Пашинян оголосив кампанію тотальної громадянської непокори в Вірменії

02196

Лідер протестного руху, керівник опозиційної парламентської фракції “Елк” Нікол Пашинян закликав своїх прихильників з ранку в середу оголосити страйк і заблокувати всі дороги.

“Завтра з 8:15 блокуються всі автодороги, оголошується тотальний страйк, блокується аеропорт, залізниця. Наш рух не може не завершитися перемогою. З завтрашнього дня починаються тотальні дії громадянської непокори”, – сказав Н.Пашинян на багатотисячному мітингу в Єревані.

За його словами, правляча в Вірменії Республіканська партія сподівалася, що після їх вирішення проголосувати проти кандидатури прем’єра, почнуться сутички.

“Вони хотіли спровокувати нас. Але не вийде. Це мирний рух. Заявляю, що переговори з ними можуть бути проведені виключно з одного питання – про політичний похорон Республіканської партії”, – сказав Н.Пашинян.

Раніше у вівторок парламент Вірменії не зумів обрати Н.Пашиняна прем’єр-міністром. Його кандидатура була єдиною, але за неї проголосували лише 45 депутатів, а проти – 56, оскільки Н.Пашиняна відмовилася підтримати Республіканська партія, яка має в парламенті більшість.

Interfax-Україна


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.