На “ArcelorMittal Кривий Ріг” під час запуску печі витекло 40 тонн чавуну

ілюстраційне фото
На Криворізькому гірничо-металургійному комбінаті ПАТ “ArcelorMittal Кривий Ріг” під час запуску найбільшої доменної печі №9 після проведеного капітального ремонту стався розлив розплавленого чавуну.

Як повідомляє ТСН, піч перебувала в ремонті з лютого, після закінчення якого 27 квітня розпочався її запуск. Однак увечері 29 квітня “в процесі пуско-налагодження доменної печі №9 відбувся неконтрольований викид рідкого чавуну, який супроводжувався гучним звуком”.

“В даний момент ситуація під контролем. Доменна піч №9 зупинена, щоб забезпечити безпеку на промисловому майданчику з метою детального дослідження обставин і усунення недоліків. Постраждалих немає, весь виробничий персонал в безпеці. Небезпеки для працівників та навколишнього середовища немає”, – констатується в інформації підприємства.

ArcelorMittal – найбільший виробник сталевого прокату в Україні. Він спеціалізується на випуску довгомірного прокату, зокрема, арматури і катанки.

Укрінформ


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.