У Єревані демонстранти заблокували центр міста

02129

Представники сил правопорядку не втручаються в ситуацію.

Десятки госпіталізованих і вибухи. У Єревані сталися сутички між мітингувальниками і поліцією Десятки госпіталізованих і вибухи. У Єревані сталися сутички між мітингувальниками і поліцією Демонстранти, які протестують проти кандидатури Сержа Саргсяна на пост прем’єр-міністра Вірменії, продовжують блокувати площу Франції в центрі Єревана, що зв’язує ряд ключових вулиць. На площі встановлено намети, дров’яні печі, організований пункт роздачі їжі та напоїв для тих, хто проведе ще одну ніч на вулиці.

В центрі міста протестувальники також продовжують блокувати п’ять ключових перехресть.

Представники сил правопорядку не втручаються в ситуацію.

Між тим прилягає до площі Франції проспект Баграмяна, де розташована будівля парламенту, перекритий посиленими нарядами поліції.

Нагадаємо, вранці 16 квітня демонстранти в столиці Вірменії – Єревані – “Проти відчаю та в ім’я гідності”: у Єревані демонстранти масово блокують вулиці “Проти відчаю та в ім’я гідності”: у Єревані демонстранти масово блокують вулиці частково перекрили ряд важливих вулиць та проспектів столиці. Акції протесту почалися в країні 31 березня, коли активісти організували кампанію “Мій крок”: з Гюмрі вони за 14 днів пішки дійшли до Єревану.

Сьогодні ж на спільному засіданні парламентських фракцій Республіканської партії Вірменії та коаліційної АРФ Дашнакцутюн депутати офіційно висунули кандидатуру Сержа Саргсяна на посаду прем’єр-міністра.

Джерело: tsn.ua


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.