Рада Європи обговорила відносини з Росією в контексті подій в Україні та Сирії

02131

ЄС вважає, що у відносинах з Росією, в контексті подій в Сирії, а також в анексованому Криму і зоні бойових дій на Донбасі не має конструктивних змін.

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Звичайно, це ситуація в Україні з незаконною анексією Кримського півострова і ситуація на сході України, яка не врегульована. А також поведінка Росії в Сирії. Ми це обговорювали вранці. Окрім того, дезінформація, гібридні загрози, зловмисні дії в інтернеті і все менше і менше місця для свободи слова і поваги до прав людини і правової держави», — заявила глава дипломатії ЄС Федеріка Могеріні.

Також вона зазначила, що дискусії міністрів закордонних справ велися на основі «п’яти принципів» відносин ЄС з Росією, визначених Радою Європи два роки тому, які повністю зберігають свою актуальність сьогодні.

Глава європейської дипломатії нагадала журналістам ці принципи, підкресливши в якості пріоритету мінські угоди і підтвердила, що ЄС буде продовжувати підтримувати “нормандський формат”.

Вона також підтвердила вірність принципу розвитку співпраці зі східними партнерами ЄС, зазначивши, що ця політика «не спрямована проти когось». Мова, за її словами, не йдеться про сфери впливу.

Раніше Могеріні заявляла, що Європейський союз готовий розглянути нові санкції проти уряду Сирії через застосування хімічної зброї.

Hromadske.ua


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.