Україна не залишиться без газу, якщо Росія зупинить транзит — “Нафтогаз”

02113

На випадок, якщо Росія не дотримається своїх слів і припинить транзит газу через територію України, “Нафтогаз” має стратегію.

 

Про це розповів УНН уповноважений з роботи з органами державної влади в НАК “Нафтогаз” Вадим Гламаздін на Київському безпековому форумі.

“По-перше, я не говорив би „після 2019 року“, тому що навіть в ситуації, яка є зараз, навіть при всьому бажанні допомогти їм фізично побудувати „Північний потік-2“, до 2019 року вони майже напевне не встигнуть. Але у нас є розуміння, у нас є план дій на такий випадок. Просто наразі його трохи рано обговорювати”, — сказав представник “Нафтогазу”, відповідаючи на питання, чи має Україна стратегію на випадок, якщо Росія не дотримається обіцянок і зупинить транзит газу через Україну після закінчення контракту.

Відповідаючи на питання, що буде з державою, якщо все ж виникне така проблема, він зазначив, що “Україна не залишиться без газу”.

Як повідомлялося раніше, у Мін’юсті заявили, що “Нафтогаз” може подати до суду, якщо “Газпром” не виконає зобов’язань щодо транзиту.

Джерело: УНН

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.