Telegram потрапив до реєстру заборонених сайтів у РФ, юзери масово шукають шляхи обходу блокування

02109

Росіяни скачують програми для налаштування VPN-сервісів.
Веб-версію Telegram внесли до єдиного реєстру заборонених сайтів Роскомнадзора.

Відповідна інформація оприлюднена на його сайті.

Водночас доступ до сервісу поки що залишається відкритим: навпроти номера і дати підстав для внесення до реєстру стоїть позначка “Доступ не обмежується”.

Раніше очільник Роскомнадзору Олександр Жаров заявив, що блокування месенджера розпочнеться “найближчим часом”, проте точну дату він не назвав.

“Уявляєте, йдуть бойові дії і ви говорите: “А ви коли атаку почнете?” Ну, найближчим часом. Коли нападу – не скажу”, – зазначив він.

Своєю чергою засновник Telegram Павло Дуров пообіцяв користувачам вбудовані методи обходу блокувань, але попередив, що стабільну роботу без застосування VPN-сервісів не гарантує.

Тим часом користувачі самі намагаються знайти шляхи обходу блокувань. Зокрема, в російському магазині додатків App Store найпопулярнішим запитом став Opera VPN, завдяки якому можна обійти блокування.

Проте юристи, які представляють інтереси Telegram, попередили росіян, що “Opera VPN співпрацює з владою і взагалі скоро може закритися”.

Нагадаємо, сьогодні, 13 квітня, Таганський суд Москви задовольнив позов Роскомнадзора, постановивши заблокувати месенджер Telegram на території Росії. Компанія відмовляється надавати ключі ФСБ про розшифрування повідомлень.

Джерело: tsn.ua


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.