Верховна Рада ухвалила закон про дипломатичну службу

02062

У четвер, 5 квітня, Верховна Рада України ухвалила у другому читанні та в цілому президентський закон про дипломатичну службу.

За законопроект №7322 проголосували 276 народних депутатів.

У пояснювальній записці до документу йдеться, що основним завданням законопроекту є встановлення нових правових та організаційних засад функціонування дипломатичної служби.

Реалізація положень закону потребуватиме 62,6 млн грн додаткових витрат із державного бюджету, зокрема на невідкладну медичну допомогу або медичне страхування під час закордонного відрядженні, єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за чоловіка або дружину дипломата та на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти дітьми працівників дипслужби під час відрядження батьків.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін уточнив, що ухвалений закон має на меті створення сучасної європейської дипломатичної служби, яка буде функціонувати для захисту національних інтересів України та її громадян у сфері міжнародних відносин.

НВ


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.