Під обмежувальні заходи можуть потрапити російські олігархи з “кремлівської доповіді” Мінфіну США

02063

Адміністрація президента США Дональда Трампа може ввести санкції щодо 6-10 “російських олігархів” на цьому тижні, передає в четвер агентство Bloomberg з посиланням на джерело в керівництві США.

Джерело агентства зазначило, що остаточне рішення щодо кількості росіян, які можуть потрапити під санкції, ще не прийнято.

Санкції – це відповідь на передбачуване втручання Росії в президентські вибори в США в 2016 році, відзначає Bloomberg.

Раніше телеканал CNN передавав, що санкції можуть бути введені відносно “кількох” людей. The Washington Post писала, що обмежувальні заходи можуть торкнутися шести осіб з числа включених до списку Мінфіну США.

Міністерство фінансів США в кінці січня опублікувало “кремлівську доповідь”, включивши до неї 210 осіб, в тому числі вищих російських чиновників, великих бізнесменів, глав держкомпаній. Публікація “кремлівської доповіді” – це реалізація прийнятого в США на початку серпня 2017 року закону “Про протидію противникам США за допомогою санкцій” (Countering America’s Adversaries Through Sanctions Act; CAATSA).

На момент публікації списку Мінфін США повідомляв, що “кремлівський список” не є списком санкцій. Більш того, включення до переліку не означає, що Мінфін вважає їх відповідними санкційним критеріям.

Interfax-Україна


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.