Президент у Вінниці: Порошенко заявив про закінчення АТО

02060
У зв’язку з прийнятим законом про реінтеграцію Донбасу Україна перейде на інший формат оборони країни.

Про це заявив Петро Порошенко під час прес-конференції у Вінниці.
За його словами, АТО завершиться вже в травні. «Дата закінчення АТО буде в травні. Ми переходимо до іншого формату оборони країни відповідно до прийнятого закону (про реінтеграцію Донбасу). Ми вводимо нові більш ефективні заходи по застосуванню збройних сил», — підкреслив президент.
За його словами, ці заходи будуть прийняті через підвищену загрозу на сході країни. Також глава держави зазначив, що режим АТО — це дії, які координувалися через керівництво СБУ, але тепер все це переводиться під контроль Збройних сил України. «Але коли буде мир, коли закінчиться війна — це питання набагато складніше. Війна закінчиться нашою перемогою, я не сумніваюся», — додав Порошенко.
Варто зазначити, що сьогодні, 5 квітня, Петро Порошенко та Володимир Гройсман проводять розширену урядову нараду з питань децентралізації та регіонального розвитку з головами обласних державних адміністрацій, обласних рад, міст, об’єднаних територіальних громад, керівниками регіональних офісів реформ, представниками Асоціації міст України, Української асоціації обласних та районних рад, Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад.
Джерело: vn.20minut.ua

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.