Рада у вівторок спробує скасувати е-декларування для антикорупціонерів

02048

Верховна Рада у вівторок планує розглянути законопроекти про скасування електронного декларування для представників антикорупційних громадських організацій та визначитися щодо закону про концесії.

Про це сказано у порядку денному сьогоднішнього пленарного засідання, передає кореспондент УНН.

Також серед іншого парламентарі планують розглянути низку законопроектів, які стосуються питань екологічної політики. Серед них проекти законів про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо встановлення додаткових гарантій збереження лісів та стосовно внесення змін до закону “Про охорону навколишнього природного середовища”.

Крім цього депутати мають намір визначитися стосовно проектів законів про внесення змін до Податкового кодексу України щодо деяких питань оподаткування податком на додану вартість операцій з вивезення за межі митної території України олійних культур, щодо стимулювання використання побутових відходів як альтернативного джерела енергії, про внесення змін до статті 133 Податкового кодексу України (щодо забезпечення внесення пенсійних фондів до Реєстру неприбуткових установ та організацій) та призначити позачергові вибори в окремих населених пунктах.

Як повідомлялося раніше, антикорупційний комітет ВР має зібратися о 9:00 3 квітня для розгляду законопроекту, що передбачає скасування обов’язкового декларування статків для громадських активістів.

Нагадаємо, Рада цього тижня розгляне реформу парламенту і безпекові питання.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.