Дипломати США залишають будівлю генконсульства в Санкт-Петербурзі

02030
Після 11:00 п’ятниці з будівлі дипмісії в Санкт-Петербурзі почали виносити коробки, мішки, розібрані меблі і вантажити в автомобілі.

Знадвору консульства виїхали позашляховики з дипломатичними номерами, повідомляють російські ЗМІ.

Про це повідомляє видання Корреспондент.

Американські дипломати з генерального консульства США в російському Санкт-Петербурзі почали залишати головний офіс на Фурштатській вулиці міста. Про це в п’ятницю, 30 березня, повідомляє Интерфакс.

Зокрема, зазначено, що після 11:00 із будівлі дипмісії почали виносити коробки, мішки, розібрані меблі і вантажити в автомобілі. Знадвору консульства виїхали позашляховики з дипломатичними номерами.

Зазначається, що під час винесення речей з будинку був затриманий перехожий, який кинув стакан з кавою в бік консульства. Молоду людину провели в пункт охорони, а потім відвезли співробітники поліції.

В агентстві наголосили, що США займають будівлю на Фурштатській вулиці, історичний особняк в Гродненському провулку (резиденція генерального консула – ред.), а також орендують офіс в бізнес-центрі на набережній Мойки для відділу преси та культури. США також повинні залишити і особняк в Гродненському провулку.

Світ медіа


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.