Посол США в РФ заявив, що висилка 60 російських офіцерів розвідки увійде в історію

02005

За словами посла, своїми діями США разом з партнерами і союзниками дають зрозуміти Росії, що у їхніх дій будуть наслідки.

Висилка 60 російських офіцерів розвідки з США, яку  26 березня оголосив Дональд Трамп, є найбільшою в історії Сполучених Штатів.

Про це йдеться у заяві посла США Джона Хантсмана.

США робить цей крок у відповідь на спробу отруєння колишнього розвідника Сергія Скрипаля та його доньки у Великій Британі.

“Сьогодні президент Трамп оголосив про висилку десятків російських офіцерів розвідки з США, а також про закриття консульства в Сіетлі, штат Вашингтон. Це найбільша висилка російських офіцерів розвідки в історії США. США робить цей крок спільно з нашими союзниками в НАТО і партнерами по всьому світу у відповідь на російську хімічну атаку військового рівня на території Великої Британії, в числі їхніх останніх дій по дестабілізації обстановки в світі”, – йдеться у повідомленні.

Він додав, що ці дії роблять США безпечнішими, обмежуючи можливості Росії стежити за американцями і вести таємну діяльність, яка загрожує національній безпеці США.

Джерело: tsn.ua


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.