Луценко підозрює Медведчука у намірі здійснити держпереворот

02007
ГПУ підозрює партію “Український вибір” Медведчука у підготовці повалення влади за планом РФ.

Генпрокурор Юрій Луценко в ефірі ICTV заявив про можливу причетність очолюваної кумом президента РФ та близьким до президента України Петра Порошенка Віктором Медведчуком  партії “Український вибір” до планування держперевороту в Україні.

За його словами, за 2 тижні до затримань Рубана та Савченко СБУ, військова прокуратура та кримська прокуратура “ліквідували декілька антиукраїнських кубел”, які за гроші та за планами Москви в Дніпрі, Харкові, Львові, Київській та Миколаївській областях організували підривну діяльність на території України.

“Центром таких дій, за багатьма даними, може бути партія, яка називається “Український вибір”, яку очолює пан Медведчук. І ми дійсно цим займаємось понад рік”, – підкреслив Луценко.

При цьому він зауважив: і гроші, і документи з планом та завданнями щодо  організації держперевороту в Україні силовики під час проведення вищезазначених операцій вилучили.

UA1


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.