“Живих там вже немає”: лікар розповів, що сталося з людьми в торговому центрі Кемерова

02001
Шансів на те, що в зоні пожежі залишилися живі люди, немає. Щоб отруїтися чадним газом, вистачає пари хвилин.
Тіла загиблих при пожежі в торговому центрі «Зимова вишня» в Кемерові поки не виносять назовні. Про це повідомляє радіостанція «Говорит Москва» з посиланням на одного з лікарів швидкої допомоги, який працює на місці події. За його словами, таке рішення прийняли, щоб не викликати паніку серед людей, які зібралися біля будівлі ТЦ.

«Не будуть же всіх витягувати в той час, коли стільки людей там знаходяться. Місце, де всі прощаються, знаходиться в двох кроках. Нелогічно робити це у всіх на очах. Навіщо таку паніку піднімати. Там така температура була, там вже все згоріло. Навіть не знаю, як будуть всіх впізнавати», — розповів він. За словами співрозмовника радіостанції, шансів на те, що в зоні пожежі залишилися вижили, немає. «Щоб отруїтися чадним газом, вистачає пару хвилин. Там так довго була пожежа. Живих там вже немає», — уклав він. Як повідомлялося раніше, пожежа у чотириповерховому торговому центрі в Кемерово стався в неділю. За останніми даними, загинули 56 людей. У лікарнях залишаються десять чоловік, у більшості з них отруєння чадним газом. У справі про пожежу затримали чотирьох осіб.
Джерело:  УНІАН

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.