Під час затримання Савченко було порушено законодавство – уповноважена з прав людини

01988

Омбудсмен Людмила Денісова заявила, що під час затримання нардепа Надії Савченко було порушено вимоги чинного законодавстваПро це повідомляє прес-служба уповноваженої з прав людини.

Як сказано у повідомленні, цей факт був підтверджений рішенням слідчого судді під час судового засідання.

“З огляду на ситуацію, я особисто як Уповноважений з прав людини в подальшому здійснюватиму контроль за додержанням конституційних прав Надії Савченко”, – зазначила Людмила Денісова.

Верховна Рада 22 березня за поданням генпрокурора Юрія Луценка зняла недоторканність з Савченко і дозволила її арешт. Того ж дня Савченко була затримана в будівлі Верховної Ради.

Шевченківський районний суд Києва 23 березня ухвалив заарештувати Савченко без можливості внесення застави.

Надії Савченко інкримінують взаємодію з ватажками бойовиків “ДНР/ЛНР”, змову з керівником центру звільнення полонених Офіцерський корпус Володимиром Рубаном та підготовку теракту у Верховній Раді. Його метою, за версією Генпрокуратури, було фізичне знищення керівництва держави і захоплення влади.

Савченко визнала, що причетна до вивезення зброї з окупованих територій і розмов про організацію терактів, проте назвала це власною спецоперацією.

Віра Савченко заявила, що Шевченківський районний суд Києва ухвалив рішення про арешт її сестри Надії під тиском зі сторони президента України Петра Порошенка та прем’єр-міністра Володимира Гройсмана.

НВ


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.