Скільки вихідних буде на Великдень 2018 в Україні

01974

Українці отримають додаткові вихідні на Великдень 2018 і зможуть відпочивати три дні поспіль. Крім того, в квітні передбачений ще один додатковий вихідний згідно з календарем державних свят на 2018 рік.

Великдень 2018 вважається другим найголовнішим церковним святом у віруючих після Різдва Христового, і відзначається з особливим трепетом всім християнським світом. У це світле свято завершується Великий піст, під час якого прийнято очищатися від гріхів, дотримуватися найсуворіших обмежень в їжі і переосмислити своє духовне сприйняття світу.

Традиційно Великдень припадає на неділю. У 2018 році він припав на 8 квітня. Свято затверджене як державне, тому передбачає додатковий вихідний.

Скільки вихідних буде на Великдень 2018

Цього року Великдень досить “ранній”, оскільки святкується він завжди в неділю, то в 2018 році свято припало на 8 квітня. Згідно із законодавством у разі, якщо офіційний вихідний припадає на суботу-неділю, то наступний за ним робочий день вважається вихідним.

Так, в Україні вихідні на Великдень 2018 будуть 7, 8 і 9 квітня (з суботи по понеділок). А 10 квітня (вівторок) громадяни нашої країни вже почнуть звичні робочі будні.

В цілому в квітні буде 11 вихідних, включаючи святкові дні. Також вихідним буде 30 квітня. Ця дата пов’язана з тим, що 1 травня випадає на вівторок, тому робочий понеділок перенесли на суботу, 5 травня. Українці будуть відпочивати 28, 29, 30 квітня та 1 травня.

Радіо Максимум


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.