Держдеп пояснив, що означає привітання Путіну від Трампа

01976

У Білому Домі пояснили, яке значення має привітання Володимира Путіна з перемогою у виборах 2018 року Дональдом Трампом.

Тлумачення діям президента дала начальник прес-служби Держдепартаменту Хезер Науерт, на зустрічі із журналістами.

Вона повідомила, що привітання було частиною звичного протоколу і не виходило за рамки робочого процесу.

“Я б сказала, що це називається протокол. Ми бачили це ж з боку Макрона (президента Франції), з боку інших світових лідерів, які зробили те ж саме по відношенню до Володимира Путіна”, – сказала глава прес-служби.

“Це частина роботи і просто реальність. Це не означає, що ми згодні з ним (Путіним) у всьому. Це не означає, що ми ладнаємо абсолютно по кожному питанню. Ми ясно заявили про їхню відповідальність за ці жахливі атаки, які тривають в Східної Гуті в Сирії, і ми змушуємо їх відповідати за це “, – підкреслила Науерт.

США будуть продовжувати відносини с Росією, не зважаючи на критику, додала вона.

“Послухайте, є одна річ, якою ми повинні займатися. Подобається це людям чи ні, у нас є відносини з російським урядом. Це просто частина навколишньої дійсності. В цьому просто полягає реальність”, – заявила керівник прес-служби.

Хезер Науерт сказала, що дві ядерні наддержави, дві наддержави в цьому світі, повинні бути в змозі підняти трубку телефону і вести діалог з одним.

Раніше, Дональд Трамп заявив, що привітав Путіна з перемогою у виборах 2018 року, а також обговорив з ним важливі питання.

Gazeta.ua


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.