Лідери держав не привітали Володимира Путіна з перемогою на президентських виборах у Росії. Як повідомляє УНІАН із посиланням на “Эхо Москвы”, попри це, глави колишніх радянських республік, а також керівники Куби, Болівії, Венесуели, Китаю все ж таки привітали Путіна.

Першим відреагував на перемогу президент Сербії Александар Вучич. Голова КНР Сі Цзіньпін, привітавши Путіна, зазначив, що відносини між Москвою та Пекіном “небувало високі”. Президент Венесуели Ніколас Мадуро у привітанні заявив, що обидві їх країни є дружніми та братерськими, а також зауважив, що росіяни мають високу політичну свідомість, а також високу прихильність щодо демократії.

У свою чергу, президент США Дональд Трамп взагалі ніяк не відреагував на перемогу Путіна, навіть нічого не написав у Twitter. Від Президента України також не надійшло ніякого привітання. Порошенко лише зауважив, що у Криму та Севостополі це голосування є незаконним.

Як повідомлялося раніше, МЗС Естонії відмовило посольству Росії у проханні дозволити на час виборів президента РФ відкрити додаткові виборчі дільниці.

Джерело: 5 канал